b32521c3224k289-022uf-250v-capacitor
Manufacturer:
N-A
Availability:
2490 in stock
SKU:
ACBE23120096
Manufacturer part number:
B32521C3224K289
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 9
Email a friend
B32521C3224K289 220NF 250V POLYESTER KONDANSATÖR