B32521C3104K189 0.1UF 250V CAPACITOR
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
5100 in stock
SKU:
ACBE23120622
Manufacturer part number:
B32521C3104K189
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
B32521C3104K189 0.1UF 250V KONDANSTOR