b32521a474k560-047uf-10mm-capacitor
Manufacturer:
N-A
Availability:
71990 in stock
SKU:
ACBE23120094
Manufacturer part number:
B32521A474K560
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
B32521A474K560 470NF 10mm POLYESTER KONDANSATÖR