b32521-c3224-k189-022uf-250v-capacitor
Manufacturer:
N-A
Availability:
1150 in stock
SKU:
ACBE23120095
Manufacturer part number:
B32521-C3224-K189
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 9
Email a friend
B32521-C3224-K189 220NF 250V POLYESTER KONDANSATÖR