b32520c3104j189-01uf-250v-75mm-capacitor
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
1735 in stock
SKU:
ACBE23120092
Manufacturer part number:
B32520C3104J189
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
B32520C3104J189 100NF 250V 7.5mm POLYESTER KONDANSATÖR