b32520-c3683-j189-0068uf-250v-capacitor
Manufacturer:
N-A
Availability:
2400 in stock
SKU:
ACBE23120093
Manufacturer part number:
B32520-C3683-J189
1-2 days
68NF 250V
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
B32520-C3683-J189 68NF 250V POLYESTER KONDANSATÖR