B32034A4104N3 0.1UF 350VAC 22.5mm CAPACITOR
Availability:
1280 in stock
SKU:
ACAZ2408001003
Manufacturer part number:
B32034A4104N3
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
B32034A4104N3 100NF 350VAC 22.5mm EPCOS POLYESTER