B32024A3474M 0.47UF 300V AC MKP 27.5mm CAPACITOR
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
10 in stock
SKU:
ACKKND001002
Manufacturer part number:
B32024A3474M
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 4
Email a friend
B32024A3474M 470NF 300V 27.5mm EPCOS POLYESTER KONDANSATÖR