B250C50003300 5A 250V DIODE
B250C50003300 5A 250V DIODE
Manufacturer:
N-A
Availability:
1100 in stock
SKU:
ACKDYT000574
Manufacturer part number:
B250C50003300
Vendor:
ACK Electronic
5A 250V TARAK
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 20
Email a friend
B250C50003300 5A 250V TARAK KÖPRÜ DİYOT