B250C1500 1.5A 250V DIODE
B250C1500 1.5A 250V DIODE
Manufacturer:
N-A
Availability:
2295 in stock
SKU:
ACKDYT000317
Manufacturer part number:
B250C1500
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
B250C1500 1.5A 250V YUVARLAK KÖPRÜ DİYOT