B222K2KV 2200PF 2KV 5mm CAPACITOR
Manufacturer:
N-A
Availability:
10258 in stock
SKU:
ACKKND001359
Manufacturer part number:
B222K2KV
Vendor:
ACK Electronic
2.2NF 2KV 5mm SERAMİK
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
B222K2KV 2.2NF 2KV 5mm SERAMİK SERAMİK KONDANSATÖR