AZ943-1AH-12DE 12V 10A 1NO 4PIN RELAY
Manufacturer:
ZETTLER
Availability:
15 in stock
SKU:
ACKBLG010747
Manufacturer part number:
AZ943-1AH-12DE
Vendor:
ACK Electronic
12V 10A 1NO 4PIN
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
AZ943-1AH-12DE 12V 10A 1NO 4PIN ZETTLER MİLİONSPOT RÖLE