AVX224M1C 0.22UF CAPACITOR
AVX224M1C 0.22UF CAPACITOR
Manufacturer:
N-A
Availability:
1242 in stock
SKU:
ACKKND005281
Manufacturer part number:
AVX224M1C
Vendor:
ACK Electronic
220NF
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
AVX224M1C 220NF POLYESTER KONDANSATÖR