A72QT31002602J 0.1UF 1000V 0.05 AXSIYEL CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
2231 in stock
SKU:
ACKKND003284
Manufacturer part number:
A72QT31002602J
Vendor:
ACK Electronic
100NF 1000V 0.05 | MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 4
Email a friend
A72QT31002602J 100NF 1000V 0.05 AXSIYEL KEMET POLYESTER KONDANSATÖR