A50QQ3100AA00K 100NF 1000V 0.1 AXISEL CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
2667 in stock
SKU:
ACKKND003380
Manufacturer part number:
A50QQ3100AA00K
Vendor:
ACK Electronic
100NF 1000V 0.1 | MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 4
Email a friend
A50QQ3100AA00K 100NF 1000V 0.1 AXSIYEL KEMET POLYESTER KONDANSATÖR