76UI0220SE00J 220PF 2000V 15mm 0.05 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
1396 in stock
SKU:
ACKKND004345
Manufacturer part number:
76UI0220SE00J
Vendor:
ACK Electronic
220PF 2000V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
76UI0220SE00J 220PF 2000V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR