76QI2150CK40J 0.015NF 1000V 15mm 0.05 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
503 in stock
SKU:
ACKKND002687
Manufacturer part number:
76QI2150CK40J
Vendor:
ACK Electronic
15NF 1000V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 11
Email a friend
76QI2150CK40J 15NF 1000V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR