76MI3270SE30J 0.27UF 400V 0.05 15mm CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
209 in stock
SKU:
ACKKND003704
Manufacturer part number:
76MI3270SE30J
Vendor:
ACK Electronic
270NF 400V 0.05 15 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
76MI3270SE30J 270NF 400V 0.05 15 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR