76II3330DQ30J 0.33UF 250V 15mm 0.05 CAPACITOR
Availability:
50 in stock
SKU:
ACKKND003094
Manufacturer part number:
76II3330DQ30J
Vendor:
ACK Electronic
330NF 250V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
76II3330DQ30J 330NF 250V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR