76II3100SE30K 0.1UF 250V 15mm 0.1 CAPACITOR
Availability:
531 in stock
SKU:
ACKKND002979
Manufacturer part number:
76II3100SE30K
Vendor:
ACK Electronic
100NF 250V 15 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
76II3100SE30K 100NF 250V 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR