76II3100DQ30J 0.1UF 250V 15mm 0.05 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
179 in stock
SKU:
ACKKND003022
Manufacturer part number:
76II3100DQ30J
Vendor:
ACK Electronic
100NF 250V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
76II3100DQ30J 100NF 250V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR