75MI32205030J 220NF 400V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
83 in stock
SKU:
ACKKND003645
Manufacturer part number:
75MI32205030J
Vendor:
ACK Electronic
220NF 400V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 67
Email a friend