75LI33304000K 330NF 250VAC 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
11 in stock
SKU:
ACKKND002635
Manufacturer part number:
75LI33304000K
Vendor:
ACK Electronic
330NF 250VAC 15 0.1 MKP
Email a friend