75IF3220BIA0K 0.22UF 250V 10mm 0.1 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
8400 in stock
SKU:
ACKKND003024
Manufacturer part number:
75IF3220BIA0K
Vendor:
ACK Electronic
220NF 250V 10 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 9
Email a friend
75IF3220BIA0K 220NF 250V 10 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR