73UI0330SE0EJ 330PF 2000V 15mm 0.05 CAPACITOR
Availability:
1489 in stock
SKU:
ACKKND004409
Manufacturer part number:
73UI0330SE0EJ
Vendor:
ACK Electronic
330PF 2000V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 18
Email a friend
73UI0330SE0EJ 330PF 2000V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR