73UI0100CK03J 100PF 2000V 15mm 0.05 CAPACITOR
Availability:
836 in stock
SKU:
ACKKND004126
Manufacturer part number:
73UI0100CK03J
Vendor:
ACK Electronic
100PF 2000V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
73UI0100CK03J 100PF 2000V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR