71MI3100AA00K 0.1UF 420V 15mm 0.1 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
1076 in stock
SKU:
ACKKND003490
Manufacturer part number:
71MI3100AA00K
Vendor:
ACK Electronic
100NF 420V 15 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
71MI3100AA00K 100NF 420V 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR