60MI3220AA40K 0.22UF 400V 15mm 0.1 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
1295 in stock
SKU:
ACKKND003626
Manufacturer part number:
60MI3220AA40K
Vendor:
ACK Electronic
220NF 400V 15 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
60MI3220AA40K 220NF 400V 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR