60MI3220AA40J 0.22UF 400V 15mm 0.05 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
506 in stock
SKU:
ACKKND003631
Manufacturer part number:
60MI3220AA40J
Vendor:
ACK Electronic
220NF 400V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
60MI3220AA40J 220NF 400V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR