60II3220DQ30K 220NF 250V 15 0.1 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
45 in stock
SKU:
ACKKND003026
Manufacturer part number:
60II3220DQ30K
Vendor:
ACK Electronic
220NF 250V 15 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 6
Email a friend
60II3220DQ30K 220NF 250V 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR