60II31005030J 0.1UF 250V 15mm 0.05 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
1600 in stock
SKU:
ACKKND002943
Manufacturer part number:
60II31005030J
Vendor:
ACK Electronic
100NF 250V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
60II31005030J 100NF 250V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR