60EI4100DQ30K 1UF 100V 15mm 0.1 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
380 in stock
SKU:
ACKKND004183
Manufacturer part number:
60EI4100DQ30K
Vendor:
ACK Electronic
1MF 100V 15 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
60EI4100DQ30K 1MF 100V 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR