60EI4100DQ30J 1UF 100V 15mm 0.05 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
682 in stock
SKU:
ACKKND004189
Manufacturer part number:
60EI4100DQ30J
Vendor:
ACK Electronic
1MF 100V 15 0.05 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
60EI4100DQ30J 1MF 100V 15 0.05 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR