60EI3680AA30K 0.68UF 100V 15mm 0.1 CAPACITOR
Availability:
701 in stock
SKU:
ACKKND003981
Manufacturer part number:
60EI3680AA30K
Vendor:
ACK Electronic
680NF 100V 15 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 14
Email a friend
60EI3680AA30K 680NF 100V 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR