60EI36805030K 0.68UF 100V 15mm 0.1 CAPACITOR
Availability:
995 in stock
SKU:
ACKKND002422
Manufacturer part number:
60EI36805030K
Vendor:
ACK Electronic
680NF 100V 15 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 14
Email a friend
60EI36805030K 680NF 100V 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR