60EI3330DQ30K 0.33UF 100V 15mm 0.1 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
210 in stock
SKU:
ACKKND003710
Manufacturer part number:
R60EI3330DQ30K
Vendor:
ACK Electronic
330NF 100V 15 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 18
Email a friend
60EI3330DQ30K 330NF 100V 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR