49AI322040B2M 0.22UF 330VAC 15mm 0.2 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
115 in stock
SKU:
ACKKND003280
Manufacturer part number:
49AI322040B2M
Vendor:
ACK Electronic
220NF 330VAC 15 0.2 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
49AI322040B2M 220NF 330VAC 15 0.2 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR