49AI31504001K 0.15UF 310VAC 15mm 0.1 CAPACITOR
Manufacturer:
KEMET
Availability:
24 in stock
SKU:
ACKKND003336
Manufacturer part number:
49AI31504001K
Vendor:
ACK Electronic
150NF 310VAC 15 0.1 MKP
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
49AI31504001K 150NF 310VAC 15 0.1 KEMET POLYESTER KONDANSATÖR