25yxf47mefcta5x11-47mf-25v-6x11mm-105-capacitor
Manufacturer:
RUBYCON
Availability:
5560 in stock
SKU:
ACAZ23050025
Manufacturer part number:
25YXF47MEFCTA5X11
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
47MF 25V 6x11 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
25YXF47MEFCTA5X11 47MF 25V 6x11 105 RUBYCON ELKO KONDANSATÖR