222mkx250-2200pf-250vac-10mm-capacitor
Manufacturer:
N-A
Availability:
5890 in stock
SKU:
ACAZ23051191
Manufacturer part number:
222MKX250
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
2.2NF 250VAC 10mm SERAMİK
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 60
Email a friend
222MKX250 2.2NF 250VAC 10mm SERAMİK KONDANSATÖR