20etf06fp-20a-600v-to220-diode
20etf06fp-20a-600v-to220-diode
Manufacturer:
N-A
Availability:
22 in stock
SKU:
ACKBLG001145
Manufacturer part number:
20ETF06FP
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
20A 600V TO220
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
20ETF06FP 20A 600V TO220 DİĞER DİYOT