1RTSG1HVB107MAR0811M 100UF 50V 8x11mm 85 CAPACITOR
Availability:
270 in stock
SKU:
ACKKND000375
Manufacturer part number:
1RTSG1HVB107MAR0811M
Email a friend
1RTSG1HVB107MAR0811M 100MF 50V 8x11 85 SAMWHA ELKO KONDANSATÖR