1RTSG1EWB337MAP1012M 330UF 25V 10x12.5 85 CAPACITOR
Manufacturer:
SAMWHA
Availability:
32170 in stock
SKU:
ACKKND000276
Manufacturer part number:
1RTSG1EWB337MAP1012M
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
1RTSG1EWB337MAP1012M 330MF 25V 10x12.5 85 SAMWHA ELKO KONDANSATÖR