1n4004gp-1a-400v-diode
1n4004gp-1a-400v-diode
Manufacturer:
N-A
Availability:
9710 in stock
SKU:
ACKBLG001086
Manufacturer part number:
1N4004GP
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
1A 400V AÇIK ŞERİT
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 100
Email a friend
1N4004GP 1A 400V DİĞER DİYOT