15ETH03S 15A 300V TO263 DIODE
15ETH03S 15A 300V TO263 DIODE
Manufacturer:
N-A
Availability:
495 in stock
SKU:
ACKMHT001318
Manufacturer part number:
15ETH03S
Vendor:
ACK Electronic
15A 300V TO263
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
15ETH03S 15A 300V TO263 DİĞER DİYOT