123j630k5-12nf-630v-10mm-capacitor
Manufacturer:
N-A
Availability:
4211 in stock
SKU:
ACAZ23050018
Manufacturer part number:
123J630K5
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
12NF 630V 10mm
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
123J630K5 12NF 630V 10mm POLYESTER KONDANSATÖR