10ZL180MT78X7 180uF 10V 8x7mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
RUBYCON
Availability:
50010 in stock
SKU:
ACKKND000341
Manufacturer part number:
10ZL180MT78X7
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
10ZL180MT78X7 180MF 10V 8x7 105 RUBYCON ELKO KONDANSATÖR