102MKJ250-X1Y2 1000PF 250VAC CAPACITOR
Manufacturer:
N-A
Availability:
94 in stock
SKU:
ACKKND004970
Manufacturer part number:
102MKJ250-X1Y2
Vendor:
ACK Electronic
1NF 250VAC DAMLA TİPİ
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 100
Email a friend
102MKJ250-X1Y2 1NF 250VAC DAMLA TİPİ SERAMİK KONDANSATÖR