0603yd224kat2a-220000pf-16v-603-x5r-capacitor
Manufacturer:
AVX
Availability:
4000 in stock
SKU:
ACAZ23050012
Manufacturer part number:
0603YD224KAT2A
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
220NF 16V 603 X5R
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 100
Email a friend
0603YD224KAT2A 220NF 16V 603 X5R AVX SMD SERAMİK KONDANSATÖR