0.33UF 275VACX2 MKT 22.5mm CAPACITOR
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
343 in stock
SKU:
ACKKND001146
Manufacturer part number:
330NF 275VAC 22.5mm VISHAY POLYESTER KONDANSATÖR
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend